Manisa Yapı, farklı firmalara ait onlarca laminant ve lamine parke çeşitleri, ev, mağaza, iş yeri ve ofisleriniz için farklı zeminlere uygun laminat seçenekleriyle hizmetinizde. Arayın uygulama yaptırmak istediğiniz yer ve zemine uygun öneriler sunalım.

Parke ile ilgili birkaç ayrıntı:

Masif Parke: Tamamı aynı ağaçtan üretilen parke çeşididir. Döşenmesi dikkat ve özen ister.

Lamine Parke: Üzerine birkaç kat cila sürülebilen aşınma direnci az parke çeşididir.

Laminat Parke: Zor çizilen ve dayanıklılığı Lamine Parke’ye göre fazla olan parke çeşididir. Laminat Parke’nin suyla uzun süre teması parkenin birleşim yerlerine zarar vereceğinden, suyla teması muhtemel alanlarında suya dayanıklı Laminant parke seçilmedidr.

Parke ve Laminat Parke Fiyatları: Yer döşemeleri kalıcı ve değiştirilmesi zahmetli ve bütçeye yük olabilecek dekorasyon malzemesidir. Bu yüzden göz önünde bulunan ve kalıcı bu dekorasyon malzemesinin ucuzunu tercih yerine, bütçenizi zorlayarak en kaliteli parke ürününü seçmeniz en akıllıca tercih olur. Zira ucuz ve kalitesiz bir laminat parke çeşidi döşendikten kısa bir süre sonra hem sinirlerinizi ve hem de bütçenizi yıpratabilir.

Laminat Parke Seçimi: Koridor gibi hareketin sürekli olduğu alanlarda aşınmaya dayanıklı parke seçilmesinde fayda vardır. Koyu veya beyaz renkli parkeler en ufak tozu dahi gösterir, eğer sürekli temizlik yapılan bir alan değilse renk seçiminde toz ve kiri gösterip göstermemesini dikkate almakta fayda vardır. Parke, Laminat parke’nin renk seçiminde evdeki eşyaların rengini dikkate almakta fayda var, ev mobilyalarıyla aynı renkteki parke evinize boğucu bir hava verebilir ve mobilyalarınızın güzelliğinin öne çıkmasına engel olabilir. İnsan hareketliliğinin yoğun olduğu ofis, iş yeri ve mağazaların zemini için mutlaka aşınmaya dayanıklı parke tercih edilmelidir.

Manisa Laminant Parke

Manisa Laminat Parke 1

Manisa Laminant Parke 1

Manisa Laminant Parke 2

Manisa Laminant Parke 3

Manisa Laminant Parke 4