Epoksi zemin kaplamaları zemine uygulanan hijyenik ve darbelere karşı dirençli kaplama türü olup çeşitli renklerden oluşmaktadır. Epoksi Kaplamaları zemine ahşabın yada pvc kaplamanın ötesin de bir görüntü sağlamaktadır. Epoksi boya diğer zemin kaplamalarına göre daha sert ve daha dayanıklıdır. Kullanım alanları genellikle işyerleri, garajlar, otoparklar ve ağır sanayi alanlarında gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

Manisa Epoksi

Epoksi Zemin Kaplama Kaç Çeşittir.
Epoksi zemin kaplamaları kullanım alanlarına göre değişmektedir. Boya olarak vurulan epoksi kaplamaları hafif yoğunlukta olan mekanlar  için kulanılıp insan trafiğinin az olduğu hafif işyerlerinde kullanılmaktadır.
Epoxsy Self Levelling System

Bu sistem diğer boyama sisteminin aksine orta yoğunlukta olan alanlarda yani trafiği yoğun yaya alanların da, Araç ve Forklift kullanılan mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanımaktadır. Bunun yanısıra hijyenik olmasın dan dolayı İlaç fabrikaları, hastahaneler, Elektirik santralleri gibi alanlar da kullanılan temizliği ve bakımı  kolay olan tozumayan zemin kaplama türüdür.

Manisa Epoksi Boya
Epoxsy Multi Layer System
Bu sistem epoksi kaplamaları genellikle suya maruz kalan alanlarda kullanılan kayma sorunu olmayan zemin kaplama türüdür ve sert hijyenik ve kullanımı yoğun olan mekanlarda kullanılmaktadır. Multilayer sistem epoksi pürüzlü ve düz desen olarak uygulana bilmektedir.

Manisa Yapı, Manisa ve çevresinde epoksi boya ve epoksi zemin kaplamaları konusunda deneyimli ekibiyle hizmetinizde.

İLETİŞİM: 0 552 434 5006